Tabelacı

Tabelacı şirketlerin ürün ve hizmet reklamlarını tabela üzerinde tasarlayan kişidir. Şirketinizin reklamlarının kişiler tarafından görülmesini sağlar. Şirketinizin ihtiyacına göre uygun görünen tabela modellerini üretiyor. Bu üretim sırasında çeşitli teknolojik ekipmanlar kullanıyor. Bu alanda, şirketinizin reklamının dikkat çekmesi için en uygun tabela modellerini ortaya çıkarır. Tabelacılar, reklamınıza uygun tabelaları istediğiniz şekilde ve belirli bir plan dahilinde üretmekle yükümlüdür.

Tabela üretimi göründüğünde çok daha zorlu bir süreçtir. Bu yüzden tabelacı olarak çalışan kişilerin belli bir tecrübeli ve yaratıcı olması gerekir. Tasarımlarda yaratıcılığını kullanarak dikkat çekici bir tabela oluşturabilir. Profesyonel bir işçilikle de istediğiniz tarzda ilgi uyandıran tabela modelleri ortaya çıkartabilir.

Tabela tasarımları için günümüzde daha çok ışıklı tabelalar tercih edilmektedir. Işıklı tabela sayesinde ürün ve hizmetinizin reklamları gece de etkileyici olacaktır. Bu tabela modelini tasarlamak ve üretmek oldukça zordur. Bu yüzden çalıştığınız tabelacı profesyonel olmak zorundadır. İyi tasarlamış bir tabelayla bir bakanın tekrar baktığı tabelalara sahip olabilirsiniz Işıklı tabelayla gece de en çok dikkat çeken şirketinizin reklamı olabilir.

Şirketinizin iyi bir şekilde tanıtılması için tabelalar çok önemlidir. Tabelalar sayesinde markanızın tanıtımı insanların olduğu ortamlarda sunulabilir. Bu da zaman içinde kazanç olarak sizi olumlu şekilde etkileyecektir. Profesyonel tabelacılar bu anlamda size yardımcı olarak büyük bir katkı sağlayacaktır.

Tabelacı Ne İş Yapar?

Tabelalar, dikkat çekici özelliğiyle şirketlerin reklamını tanıtan unsurlardır. Tabelaları tasarlayan ve üretimini gerçekleştiren kişilere tabelacı denir. Reklam tabelacısı olarak çalışan kişiler, şirketinizin ürün veya hizmet reklamlarını yapar. Bu işlem sırasında teknolojik araçları etkin bir şekilde kullanması gerekir. Tasarım noktasında yaratıcı olmak, reklamınızın daha çok ilgi çekmesini sağlar. Bu yüzden işinin ehli tabelacıların tercih edilmesi oldukça önemlidir.

Tabelalarınız, verimli olması için tabelacıların çalışma prensipleri vardır. Bu prensiplerin ilk aşaması, teknik resim ile şirkete uygun olarak çizim, yapım resmi, montaj resmi yapmaktır. İkinci aşama ise kullanılacak tabela modellerinin yapım yöntemlerini gerçekleştirmektir. Bu süreç içinde folyo kesme, ölçme yaparak imalat ve montaj işlemi bulunmaktadır.

Üçüncü aşama için müşterinin isteği doğrultusunda boyama işlemi bulunmaktadır. Uygun ve kaliteli boya malzemeleriyle farklı boya yöntemleri kullanılır ve tabelanın boyama işlemi gerçekleştirilir. Son bölümde ise müşterinin isteğiyle hareket edilerek tabelanın aydınlatması yapılır. Işıklı tabela tercih eden şirketler, yaratıcı bir görselle günün her saatinde dikkat çekecektir.

FA Creative olarak uzman tabelacı arkadaşlarımızla istediğiniz modeli gerçekleştiriyoruz. Oldukça yaratıcı ve deneyimli olan arkadaşlarımızla şirketinizin reklamlarının ilgi çekmesini sağlıyoruz. Bizimle yaptıracağınız tabelalar ile kitleler tarafından dikkat çekebilirsiniz. Böylece rakipleriniz arasında en çok tercih edilen firma olmayı başarabilirsiniz. Böylece zaman içinde beklentilerinizin üzerinde kazanç elde edebilirsiniz.

Tabela Modelleri

Günümüzde birçok şirket, reklamını yapmak için insanların yoğun olarak bulunduğu dış mekanlarda tabelalar kullanır.  Şirketlerin reklamlarının ilgi çekmesi için kullanılan tabelaların birçok farklı modeli bulunmaktadır. İlgi çekici bir tabelayla en çok tercih edilen şirket olmayı başarabilirsiniz. Bu aşamada seçeceğiniz tabela modelleri ilgi çekmeniz için önemli bir unsurdur. İyi bir tasarım ve iyi bir model hedef kitlenize her zaman hitap edecektir.

Tabela modellerinin arasında en çok tercih edilen modeli, ışıklı tabelalardır. Işıklı tabelalar, tasarımın yapıldığı tabelanızın içine LED, neon veya floresan gibi araçlar yerleştirilir. Böylece, tabeladaki reklamların fark edilmesi çok daha kolay bir hale gelir. Dış mekanlarda kullanılan bu tabelalar sayesinde gece de hedef kitlenizin dikkatini çekebilirsiniz.

Bir diğer model olarak kutu harf tabela modeli bulunmaktadır. Bu model ışıklı olduğu gibi ışıksız olarak da tasarlanabilir. Bu tabela modelinde iki veya üç boyutlu tasarımlar yapılır. Genel olarak bu tabela modeli özel bir üretim için gerçekleştirilir. Bir diğer model, totem tabelalardır. Genellikle dış mekanlarda büyük bir şekilde kullanılır. Bu büyüklük yoldaki uzaklığa bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Çatı tabelası da dış mekanlarda kullanılan ve dikkat çeken tabela modeli arasındadır. Uzaktan fark edilebilmesi için oldukça büyük bir şekilde tasarlanır. Tabela modellerinin arasında hastane tabelaları da hastanenin görülmesi için imal edilir. Hastaneler için kullanılan tabelalar, profesyonelliği en iyi şekilde gösterecektir.

Şirketler İçin Tabela Neden Önemlidir?

Şirketinizin reklamlarını tanıtmak ve marka oluşturmak için tabelalar çok önemlidir. Deneyimli ve yaratıcı bir tabelacı ile çalıştığınız zaman son derece dikkat çekici tabelalara sahip olabilirsiniz. Tabelaların önemi arasında şirketinizin büyüklüğünün hiçbir önemi yoktur. Tabelalar sayesinde şirketinizin tanıtımını etkili bir şekilde hedef kitlenize iletebilirsiniz.

Tabelalar sayesinde gece veya gündüz her zaman fark edilebilirsiniz. Kapalı alanda veya açık alanda marka tanıtımınızı kitlelere gösterebilirsiniz. Farklı ve ilgi çekici tasarımlarla uzman bir tabelacı ile çalıştığınızda potansiyel müşterilerinizin çok daha fazla ilgisini çekebilirsiniz. Yaptıracağınız yaratıcı tabelalar, müşterilerinizin size yönelmesini sağlayacaktır. Bu da rakiplerinizden bir adım önde olmanıza yardımcı olacaktır.

Tabelalar, şirketinizin ne kadar profesyonel olduğunu gösterir. Bu yüzden kaliteli ve yaratıcı bir şekilde yapılmış tabelalar, kurumsallığınızı iyi bir şekilde ifade edecektir. Markanızın reklamlarının yanı sıra tabelalar sayesinde insanlara vermek istediğiniz, mesajı verebilirsiniz. Bunun yanında bilgi verebilir ve bu bilgiyle birlikte markanızın reklamını en iyi şekilde gösterebilirsiniz.

Tabelalar, diğer reklamlara göre çok daha uygun fiyatlıdır. Farklı tabela örnekleri kullanarak yolda, kaldırım kenarında veya çatılarda reklamınızı yapabilirsiniz. Birden fazla kullandığınız tabela çeşitlerinden dolayı dikkat çekebilirsiniz. Bu da kitlelerin size yönelmesi için en iyi araçlardan biridir. Uzun vadede tabela reklamlarının size büyük bir getirisi olacaktır. Firmanızın kazancını uzun vadede çok fazla arttırabilirsiniz.

Tabela Fiyatları

Tabela yaptırmak isteyen şirketlerin en fazla merak ettiği konulardan biri tabela fiyatlarıdır. Şirketinizin reklamları için yaptıracağınız tabelaların etkisi büyüktür. Uzun vadede iyi bir getiri sağlayan tabelalar, birçok reklam türüne göre çok daha uygundur. Tabela İstanbul için tabelanızın modeli fiyat belirlemede bir ölçüt olarak karşınıza çıkacaktır.

Tabela fiyatlarının belirlenmesinde kullanılan malzemelerde oldukça önemlidir. İyi ve sağlam kaliteye sahip tabelalar, biraz daha yüksek fiyatlı olabilir. Ancak unutmamalısınız ki sağlam ve kaliteli bir tabela, şirketinizin reklamı için oldukça önemlidir. Malzemenin kalitesinin yanında uzman işçilik de fiyat belirlemede büyük bir etkendir. Profesyonelce yapılmış tasarımlar, iyi bir imalat, tabela fiyatlarını etkilemektedir.

Tabelalarınız için uzman bir işçilik ve kaliteli ürünlerle uzun süre dikkat çekmeyi başarabilirsiniz. Tabela İstanbul için hizmet veren firmamız FA Creative olarak size en iyi tabela hizmetini sunmaktayız. Yaratıcı ekip arkadaşlarımız ve kullandığımız kaliteli ürünlerle markanızın oluşması için destek vermekteyiz. Bu konuda çalışma yürüten arkadaşlarımız deneyimli, profesyonel ve işinde özverilidir.

Tabelacı konusunda işini en iyi şekilde gerçekleştiren uzmanlarımız sayesinde istediğiniz reklam, mesaj, bilgi en iyi şekilde verilir. Yapılan tasarımlarla hedef kitlenize çok daha etkili bir şekilde ulaşabilirsiniz. FA Creative olarak piyasa içinde uzman olduğumuz kadar uygun fiyatlarla müşterilerimize hizmet veriyoruz. Böylece müşterilerimizin uygun fiyatlarla iyi bir marka oluşturmasını sağlıyoruz. Firmamızla iletişim kurarak uzman tabelacılarımızla en iyi tabela tasarımlarını yapabilirsiniz.

    

× WhatsApp Teklif İste