Web Yazılım

İstanbul web yazılım ile web sitenizde olması gereken kontrol ve eklentilerin bir arada olmasıdır. Web sitelerinin yapım aşaması web yazılım ile gerçekleştirilir. Web yazılım noktasında iki aşama bulunur. Bunlardan biri kullanıcıların görebildiği alandır. Diğeri ise kullanıcılara açık olmayan alandır. Bu aşamalar sayesinde kullanıcıların göreceği ve göremeyeceği alanlar belirlenir.

Web siteniz için kullanıcıların göremediği alan kullanıcıların güvenliği için önemlidir. Böylece kullanıcıların web sitesini sorunsuz ve güvenli bir biçimde kullanılması sağlanır. Özellikle sosyal medyada ve elektronik ticaret sitelerinde kullanıcı bilgileri gizli olmaktadır. Kullanıcıların görebildiği alan ise; web sitesinin tasarımı, logosu ve web sitesinde bulunan içeriklerdir.

Web yazılımı kullanarak web sitenizin içeriklerini ekleyebilirsiniz. Bunun yanında web sitenizin sayfalarını ve kullanıcılarını yönetebilirsiniz. Bu işlemleri gerçekleştirebilmek için web yazılımına ihtiyacınız vardır. İstanbul web yazılım için herhangi bir bilginiz yoksa bir firmadan destek almanız gerekir. Profesyonel bir web yazılımcısıyla çalıştığınız takdirde bu işlemleri uzman ve kaliteli bir şekilde halledebilirsiniz.

İstanbul web yazılım ajansı arasında bulunan FA Creative firması olarak uzman yazılımcılarımızla siteniz için gerekli olan yazılım işlemini gerçekleştirmekteyiz. Yazılım konusunda iyi bir tecrübeye sahip ekip arkadaşlarımızla web sitenizin ihtiyacı olan yazılım desteğini size sunmaktayız. Böylece Web siteniz için gerekli olan yazılım işlemlerini uzman ellere teslim edebilirsiniz. Güvenli bir web sitesine sahip olabilirsiniz.

Web Yazılım Çeşitleri Nelerdir?

Web sitesi ile alakalı olarak web yazılım nedir sorusu çok sık sorulmaktadır. Bu sorula ilgili olarak web sitenizin kurulumundaki önemli faktörlerden biri olduğunu söyleyebiliriz. Web sitenizin kurulumu web yazılım ile gerçekleşmektedir. Oldukça profesyonellik isteyen bu işlem için yazılım dili seçenekleri bulunmaktadır. Bu yazılım dilleri arasında Java, C, Python, PHP, JavaScript, Visual Basic bulunmaktadır.

Java, 1991 yılında televizyonlar için geliştirilmiş bir yazılım dilidir. Android tabanlı iş uygulamaları için bu yazılım dili kullanılır. C ise 1970 yılında kullanılmaya başlanan bir yazılım dilidir. Bugün de kullanımı aktif olarak devam eden eski uygulama dilleri arasındadır. 1978 yılında C yazılım dili için C’nin kutsal kitabı yayınlanmıştır.

1989 yılında kullanıma başlayan Python, kolay okunabilen bir yazılım dili olarak bilinir. Günümüzde de yazılım için yeni başlayan kişiler, genellikle Pyhton dilini tercih eder. Daha sonrasında da diğer dilleri öğrenmeye başlar. PHP ise facebook, WordPress gibi büyük sitelerin kullandığı yazılım dilidir. Web sitelerinin yaklaşık olarak üçte biri PHP yazılım dilini kullanmaktadır.

Visual Basic de eski diller arasında kullanılır. Visual Basic yazılan programlarda grafik ögelerini sürükleyerek ve bırakarak değişiklik yapmanızı sağlayabilen özellikler içeriyor. JavaScript yazılım dili en fazla kullanılan diller arasında bulunuyor. Daha fazla web tabanlı olarak tercih edilen dl,  başka uygulamalar içinde kullanılmaktadır.

Web Yazılım Hangi Alanlarda Kullanılır?

Web yazılım birçok farklı alanda kullanılabilir. İstanbul web yazılım için kullanılacak alanlar arasında web tasarım geliştirme, oyun geliştirme, masaüstü uygulama geliştirme, mobil uygulama geliştirme, güvenlik, yapay zeka, veri bilimi vardır. Bu alanlar için çalışmak yapmak isteyenler web yazılım nedir sorusunu ve hangi alanlarda kullanılabileceğini sıkça araştırır.

İstanbul web yazılım ile web sitenizin kullanıcılar tarafından görünen yüzü ve görünmeyen yüzü ayarlanır. Web sitesi için kullanılan yazılım dilleri arasında HTML, CSS ve JavaScript çok daha fazla tercih edilir. Sitenizin işleyişi yazılıma bağlı olarak gerçekleştirilir. Oyun geliştirmede kullanılan yazılım dili ise genellikle C’dir. Bu dil unity de daha çok kullanılır. Unreal engine için kodlamaya gerek yoktur. Ancak gerekli olduğu zaman C++ kullanabilirsiniz.

Mobil uygulamalar için kullanılan yazılım dili, Java, swift ve Kotlin kullanılır. Genellikle android uygulamalar için Java, Ios için ise Swift tercih edilir. Kotlin dili ise her ikisinde de kullanılmaktadır. Siber güvenlik sağlamak için yazılım dili bilen biriyle çalışmanız gerekir. Siber güvenliğin en ileri aşaması Linux olarak karşımıza çıkar.

Amacınız doğrultusunda gerçekleştirmek istediğiniz site, uygulama için yazılım şarttır. Bu konusunda bir bilginiz olmadığı takdirde uzman bir yazılımcıyla anlaşmanız gerekir. İstanbul web yazılım ajansı FA Creative olarak web siteniz, telefon uygulamalarınız gibi projelerinizde yazılım hizmetini size sunuyoruz. Yazılım için yeterli bilgiye sahip olan uzman arkadaşlarımızla en iyi hizmeti size veriyoruz.

Web Yazılım Şirketi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Web sitesi kurmak istediğiniz zaman yazılım konusunda herhangi bir bilginiz yoksa uzman bir yazılımcıyla çalışmanız önerilir. Bu sitenizin güvenliği ve işleyişi açısından oldukça önemli bir durumdur. Bu konuyla alakalı yazılım şirket, seçerken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunmaktadır.

Web yazılım için kendi iş sürecinize odaklanmanız son derece önemlidir. Bu aşamada kurulacak olan kişisel veya kurumsal siteniz için yazılım sürecini takip etmeniz önemlidir. Bu noktada toplantılara katılarak neyi amaçladığınızı web yazılım uzmanına söylemeniz gerekir. Böylece işi planlı bir şekilde ilerletebilirsiniz. Bu aşamada projenize uygun olan yazılım dilini seçmeniz de oldukça önemli. Uzman yazılımcıyla konuşarak sitenize uygun yazılım dilini seçebilirsiniz.

Web yazılım şirketinde çalışan yazılımcının tecrübesi de oldukça önemlidir. Tecrübeli bir yazılım uzmanıyla çalıştığınız takdirde oluşabilecek sorunların hemen üstesinden gelebilirsiniz. Sitenizin veya telefon uygulamanızın kurulumu aşamasında yazılımcınızla mutlaka iletişim halinde olmalısınız. Böylece oluşabilecek sorunların üzerinden rahat ve hızlı şekilde gelebilirsiniz. Disiplinli davrandığınız zaman herhangi bir sorunla karşılaşmadan bu aşamayı rahatça atlatabilirsiniz.

İstanbul web yazılım şirketi FA Creative olarak yazılım konusunda iyi bir deneyime sahip uzman arkadaşlarımızla çalışıyoruz. Projenize ve ihtiyacınıza uygun olarak planlıyor ve geliştiriyoruz. Uzman arkadaşlarımız ile siteniz kurulduğunda son derece güvenli bir alan oluşturuluyor. Bu aşamada uzmanlarımız geliştirilmesi gereken bütün aşamaları planlayarak hareket ediyor.

Web Yazılım Fiyatları

Web sitenizin tasarımı aşamasında fiyatları belirleyen bazı faktörler bulunmaktadır. Hazır web tasarımları ile müşteriye daha hızlı bir işlem sağlanır. Müşterinin istediği şekilde tasarım gerçekleştirilir. Sıfırdan oluşturulmadığı için kişinin ihtiyacı hızlı bir şekilde karşılanabilir. Hazır web tasarımları ve özgün web tasarımları bu noktada fiyat belirleyen faktörlerdendir.

Özgün olarak gerçekleştirilen web tasarımı, genellikle projeye göre fiyatlandırılır. Bu aşamada web yazılım oldukça önemlidir. Sitenizin güvenliğini sağlamak için iyi bir yazılım gerekir. İyi bir web yazılımcısıyla çalıştığınız takdirde sitenizin ihtiyacı olan her noktayı ayarlayabilirsiniz. Sitenize yüklenecek içerikleri yönetebilir, kontrolleri sağlayabilirsiniz.

Özgün web tasarımlarında önemli olan noktalardan biri kesinlikle yazılımdır. Yazılım bilmediğiniz takdirde dışarıdan yazılım uzmanıyla çalışmanız önerilir. Böylece hem sitenizin güvenliğini sağlar hem de sitenizi yönetebilirsiniz. Almak istediğiniz yazılım hizmeti için fiyat konusunda araştırmalarınızda ortalama bir fiyatla karşılaşabilirsiniz. Böyle bir durumda yazılımcının tecrübesi ve bilgisine dikkat etmeniz gerekir.

İstanbul web yazılım için FA Creative olarak tecrübeli ve bilgili uzmanlarla çalışıyoruz. Müşterilerimize kaliteli bir yazılım desteği veriyoruz, sitelerinin güvenliğini ve kontrollerini sağlıyoruz. Projeye başlamadan önce müşterilerimizin amacı ve isteklerini göz önüne alarak plan yapıyoruz.  Web yazılım konusunda uygun fiyat tarifelerimizle kaliteli hizmeti, değerli müşterilerimize sunuyoruz.

× WhatsApp Teklif İste