SEO Uzmanı

İstanbul Seo uzmanı denince internet sitelerinizin arama motorlarında çıkacak olan içeriği hazırlayan kişiler gelir. Teknolojinin gelişmesiyle insanlar sürekli olarak merak ettiği şeyleri arama motoruna yazmaktadır. Bu sayede tüm sorulanın cevabını kısa sürede almaktadır. Seo yani arama motoru optimizasyonu sitelerin tıklanma oranını etkileyerek güncel olmasını sağlamaya yardımcı olan bir etkendir. Seo uyumlu yazılarda anahtar kelime yazınıza uygun olarak seçilmeli ve belirli aralıklarla kullanılmalıdır.

İstanbul sürekli gelişen ve yenilenen bir şehirdir. Her gün binlerce şirket açılır, yenilenir ve kendini geliştirerek büyür. İstanbul seo uzmanı olmak bu şehirde oldukça iyi bir iştir. İnternet siteleri için uygun içerikler hazırlamak günümüz teknolojisiyle oldukça fazla yapılmaktadır.

Her gün yeni bir iş kolunun ortaya çıkmasıyla rekabet oranı fazlasıyla artar. FA Creative firması olarak sizler için en iyi Seo ekipleriyle çalışarak rakiplerinizin önüne geçmesini sağlarız. Artık her şeyin internetten yapıldığı bu çağda ilk sırada olmanız size birçok fayda sağlar.

Bu faydalardan birine örnek verecek olursak mesela organik bebek deterjanı satan bir firmanız var. İnternetten küçük bir araştırma yaptığınızda sizinle aynı işi yapan birçok firma bulabilirsiniz.  İnsanların vakti değerli olduğu için genellikle ilk 2 siteyi inceleyip diğerlerini es geçebilirler.  Doğru Seo çalışmasıyla arama motorundaki ilk sıradaki firma siz olabilirsiniz. Arama motorlarında ilk sırada çıkmanız firma reklamınızı yapar, marka bilinirliğinizi arttırır ve bununla orantılı olarak satış oranınız artar. Bunun gibi örnekler firmanız için oldukça önemlidir. İstanbul seo uzmanı olarak firmanız için en iyisini yapmaya hazırız.

Seo Uzmanı Olmak İçin Aranan Şartlar

Seo uzmanı olmak için öncelikle SEO’nun tanımını iyi bilmek gerekir. Bu terimin tanımı öğrendikten sonra seo uzmanı nedir sorusu akıllara gelir. Seo uzmanı web siteleri için seo uyumlu içerik üreten, seo açısından gerekli kontrolleri yapan, doğru yol haritası çizen kişilerdir. Seo uzmanları sizlerin istekleri doğrultusunda doğru anahtar kelimelerle web yazılarınızı hazırlayarak firma olarak tanınmanıza yardımcı olur.

Peki seo uzmanı için aranan nitelikler nelerdir? Bu sorunun yanıtı oldukça basittir. Öncelikle şunu söylememiz gerekir seo uzmanı olmak için herhangi bir üniversiten mezun olma şartı aranmaz. Bundan dolayı diploma beklentisi de olmaz. Ancak iyi ve başarılı bir seo uzmanı olmak için firmaların verdiği eğitimlere katılabilir, sertifika alabilirsiniz.

Seo uzmanı olmak için sürekli olarak kendinizi geliştirmeniz gerekmektedir. Hazırladığınız içerikler müşteri istekleri ve web taramaması için uygun olmalıdır. Aksi halde içerik hiçbir işe yaramaz. İyi bir seo uzmanı olmak için aranan bir diğer şartta alınan işlerin zamanında teslim edilmesidir. Zamanında teslim edilmeyen işler müşteriyi zora sokabilir.

FA Creative firması olarak bizler İstanbul seo uzmanı olarak çalışan veya bizlerle çalışmak isteyen kişilerden az önce belirttiğimiz şartları arıyoruz. Sizlerin verdiği siparişler doğrultusunda uzman ekibimizle yaptığımız toplantı sonrası içerik hazırlamaya başlıyoruz. Firmamız iyi bir müşteri portyföyü oluşturarak kurumsal seo uzmanı olarak çalışan kişilerden de destek almaktadır. Şirket olarak sizi ve işinizi önemsiyoruz. Bu yüzden ekibimizle her zaman yanınızda olmaya hazırız.

Kurumsal Seo Uzmanı Nedir?

FA Creative olarak butik çalışmalar yaptığımız gibi kurumsal firmalarla sıkça çalışmaktayız. Bir firmanın yüzü olmak, içeriklerini hazırlamak, tanınırlığını arttırmak bizler için önemli bir iştir.

Kurumsal firmalar yaptığı işler neticesinde kendilerini kanıtlamış firmalardır. Bizler de bu firmalar için kurumsal seo uzmanlarıyla çalışmaktayız. Çünkü bu tarz firmalar zaten birçok insan tarafından bilinmekte ve araştırılmaktadır. Bizler konusunda uzman kişilerle çalışarak web sitelerinize farklı bir bakış açısı kazandırmayı hedefliyoruz. Hazırladığımız içerikler sayesinde sitenizin tıklanma trafiğini yoğunlaştırarak birçok insana ulaşmasını sağlıyoruz.

Genellikle kurumsal firmalarla çalışma alanımız İstanbul olmaktadır. Bundan dolayı İstanbul seo uzmanı ekip arkadaşlarımız bizlere destek vermektedir. Kurumsal firmalar bizler için her zaman çok önemlidir. Bunun en büyük sebebi bu firmalarla yıllarca sürecek bir çalışma şeklimiz olabilir. Yaptığımız işler müşterilerimiz için uygun olduğu takdirde sonraki işlerini de bize vermektedirler. Bu da yıllarca süren iş ortaklığına dönüşmektedir.

Sizlerin vermiş olduğu siparişler doğrultusunda uzman ekiplerimizle en iyi içeriği hazırlayarak tıklanma oranınızı yükseltiyoruz. Rakiplerinizden sıyrılarak yaptığınız işle alakalı öncü firma olmanızı amaçlıyoruz. Kurumsal firmalarla çalışma yöntemimiz butik firmalarla aynıdır. Sizlerden gelen siparişler doğrultusunda bir fiyat teklifi hazırlıyoruz. Teklifimiz onay gördüğü takdirde firmanız için çalışmalara başlıyoruz. En iyisi olana kadar uzman ekibimizle toplantılar yaparak size müşteri kazandıracak projeyi sunuyoruz. Kurumsal firmalarla çalışma amacımız sizleri daha fazla tanıtmak, her kesimden insana hitap etmenizi sağlamaktır. Bunun için sizlerden teklif almak oldukça önemlidir.

Seo İçeriği Nasıl Hazırlanır?

Seo içeriği hazırlamak kolay gibi görünse de oldukça zor bir iştir. FA Creative olarak bizler sizin için nasıl çalışıyoruz inceleyelim;  Firma olarak siparişinizi aldıktan sonra sizlerle görüşme planlarız. Kendi içimizde planlayarak işin hangi personel için doğru olacağını hesaplarız. İş dağılımı yaptıktan sonra araştırmaya başlarız.

Aldığımız işlerin konusu ne kadar kolay olursa olsun öncelikle ön çalışma yaparız. Ön çalışma site içeriği için alt yapı oluşturur. Ufak bir araştırmadan sonra bildiklerimizi ve araştırdıklarımızı yazmak için bir şablon oluştururuz. Şablona seo uyumlu içeriğimizi yazmaya başlarız. İçerik hazırlarken sizin ya da bizim kafamıza takılan bir şey olduğunda işi üstün körü yapmamak adına her zaman görüşürüz.

Bizler işlerinizi tam ve eksiksiz yapmakla mükellefiz. Sizlere ilk görüşmemizde beklentilerinizi karşılama sözü veririz. Özverili çalışarak verdiğimiz sözleri de tutarız.

Markanız için en önemli şeylerden birisi internet içerikleridir. Bu içerikler içerisinde bulunan anahtar kelimeler sayesinde sizi 1 günde ülkenin en tanınmış firması yapabilir. Doğru anahtar kelimelerin yerinde kullanması oldukça önemlidir. 

FA Creative olarak kelime kalabalığı yapmayarak temiz ve anlaşılır içerikler üretmeyi amaçlamış bir şirketiz. Bu sayede 7’den 70 herkese ulaşma şansımız daha fazladır.

Başarılı ekibimiz ile İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin her yerinde hizmet vermekteyiz. Seo uzmanı İstanbul ve çevresinde oldukça kalitesi çalışmalar yaparak sizlere birçok yönden fayda sağlamaktayız.

Seo Uzmanları Ne Kadar Kazanır?

Az önce de belirttiğimiz gibi seo uyumlu içerik hazırlamak oldukça zor ve zahmeti bir iştir. İçerik hazırlanmadan önce araştırma yapması, doğru bilgileri insanlara sunması, anahtar kelime seçimleri, anahtar kelime sayıları derken seo uzmanlarının iyi bir çalışma yapması gerekmektedir.

Ayrıca disiplinli çalışmakta işin bir diğer boyutudur. Müşterinin beklentilerini tam olarak karşılamak, verdiği işi zamanında teslim etmek, tam ve eksiksiz bir iş sunmak oldukça önemlidir.

Bu yazdıklarımız için özverili bir çalışma gerekir. Bazen fazla mesai yapmak, hiç dinlenemeden başka bir işe başlamak, özel günlerde çalışmak gibi durumlarımız olmaktadır. Bu çalışmanın tek sebebi siz müşterilerimize iyi bir hizmet sunmaktır.

Bu kadar özverili çalışmanın da belli bir maliyeti olmaktadır. Firma olarak bizler ne kadar kazanırsak, aldığımız işler doğrultusunda çalışma arkadaşlarımızda kazanmaktadır.

Seo uzmanları ne kadar kazanır sorusuna verilecek net bir rakam yoktur. Aslında fiyatı kişinin kendisi belirler. Seo uzmanlarının fiyat belirlemede önemli olan noktaları;

  • Aldığı iş sayısına göre
  • Deneyimlerine göre
  • İçerik kalitesine göre
  • Kullandığı kelime sayısına göre
  • Çalışılan şirkete göre
  • Özgünlüğe göre
  • İçerik kalitesine göre
  • İçerik sayısına göre
  • İçeriğinde kullandığı anahtar kelimelere göre çeşitli sebeplerden dolayı para kazanmaktadır.

Her işte olduğu gibi işe yeni başlayan ve deneyimi olmayan uzmanlar daha az kazanmaktadır. Bunun yanı sıra kurumsal seo uzmanı olarak çalışmak bir miktar daha fazla kazanca sebep olmaktadır. Çalıştıkça ve kendini geliştirdikçe bu oran zamanla artmaktadır.

× WhatsApp Teklif İste