E ticaret Sitesi

İstanbul e ticaret sitesi günümüzde bulunan teknoloji sayesinde en fazla tercih edilen siteler arasında yer alıyor. Artık ürün veya hizmet almak isteyen kişiler daha çok e-ticaret sitelerine yöneliyor. Çünkü insanlar, e-ticaret siteleri sayesinde almak istedikleri ürünlere çok daha kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabiliyor. Ayrıca e-ticaret sitelerinin sık sık indirim yapmasıyla ürün ve hizmetlere çok daha uygun fiyatlarla erişebiliyor.

Günümüzün gelişen dünyasında birçok firma e ticaret sitesi kurmak için birçok araştırma yapıyor. Böylece potansiyel müşterilerine daha kolay ve daha hızlı bir satın alama işlemini sunacağını biliyor. E-ticaret sayesinde firmalar, ürünlerini müşterilerine ulaştırmak için internet mecralarını kullanıyor. E-ticaret işlemleri tamamen internet üzerinden döndüğü için süreç daha rahat işliyor.

Günümüzde ürün veya hizmetlerini internet ortamında sunmak isteyen kişiler, e-ticaret kullanıyor. Ürün satışları böylece daha fazla artabiliyor. E ticaret sitesi kurmak isteyenlerin bu süreçle alakalı iyi bir bilgiye sahip olması gerekiyor. E-ticaret konusunda başarılı olmak isteyenlerin bazı noktalara dikkat etmesi, satışlar için önem arz ediyor.

FA Creative olarak e-ticaret sitesi konusunda size yardımcı oluyoruz. Sitenizin profesyonel bir şekilde kurulmasını sağlıyoruz. Ürünlerinizin e-ticaret sitesinde satılması için hizmet veriyoruz. İnternet üzerinden ürün satmak isteyenlerin en fazla tercih ettiği firma olarak kaliteden ödün vermiyoruz. İstanbul e-ticaret sitesi için en kaliteli site kurulumunu gerçekleştiriyoruz.

E-Ticaret Nasıl Yapılır?

E-ticaret sitesi üzerinden ürün veya hizmet satışı yapmak isteyenlerin sayısı bir hayli fazla. Günümüzün teknolojisinde e-ticaret siteleri vazgeçilmez bir alan oldu. Bu durumda bu alana yönelen birçok kişinin e-ticaret nasıl yapılır araştırmasına neden oluyor. E-ticaret yapmanız için ilk önceliğiniz iyi bir iş fikrinizin olmasıdır. Bu konuda araştırma yapmanız oldukça önemlidir.

E-ticaret kurmak isteyen birçok kişi, trendleri, istatistikleri, e-ticaret dünyasında bulunan sektörleri, ürünleri, farklı markaları, yurtdışında e-ticaretle satılan ürünleri ve pazaryerinde satılan ürünleri araştırmaktadır. Bu araştırmaların sonunda e-ticaret sitesinde ne satabileceğinizi iyice düşünün. Satacağınız ürün veya hizmete karar verdikten sonra da araştırmanız gereken birçok nokta daha karşınıza çıkıyor.

Ne satacağınıza karar verdikten sonra e-ticaret sitesinin kurulumu, site tasarımı, ürün ve stokların nasıl yönetileceği, tedarikçi, sanal pos ve kargoların anlaşması, kampanyalar, lojistik süreç ve dijital pazarlama alanında da iyi bir araştırma yapmanız gerekiyor. İyi bir plan ile e-ticaret alanında gerçekten de başarılı olabilirsiniz. Profesyonel bir şekilde davrandığınız takdirde iyi satışlar yapabilirsiniz.

FA Creative olarak e-ticaret sitenizin kurulması için hizmet veriyoruz. Bu süreçte ihtiyacınız olan dijital pazarlama uzmanlarımızla çok daha iyi satış yapmanızı sağlıyoruz. İstanbul e-ticaret sitesi için ihtiyacınız olan sitenin tasarımınızı yapıyoruz. İnternet dünyasındaki satışlarınızı etkili bir şekilde yapmanız için gerekli desteği en iyi şekilde sağlıyoruz.

E-Ticaret Sitesi Avantajları

Gelişen teknoloji ile birlikte e-ticaret yaygınlaşmaya devam ediyor. E-ticaretin günümüz dünyasında birçok avantajı olduğu reddedilmez bir gerçek olarak karşımıza çıkıyor. Bu sektör zaman içinde her zaman daha çok gelişiyor. Günümüzde daha rahat ve kolay satın alma işlemi sağlayan e-ticaret, indirimler sayesinde de birçok kişi tarafından tercih ediliyor.

E-ticaretin avantajları arasında en önemlisi maliyete olarak karşımıza çıkıyor. Geleneksel olan fiziki bir mağazaya göre kira derdinden kurtuluyorsunuz. Bu sebepten daha düşük bütçelerle satış işlemini gerçekleştirmeniz sağlanıyor. E-ticaret için herhangi bir yere gitmenize gerek kalmadan evinizden rahatlıkla çalışabiliyorsunuz.

E ticaret sayesinde sadece ülke içine değil ülke dışına da ulaşabilme imkanınız bulunuyor. Böylece dünyanın her yerinden müşterilerinize ulaşabiliyorsunuz. Ürünlerinizi daha geniş tuttuğunuz takdirde çok daha fazla kitleye hitap etme fırsatınız bulunuyor. Müşterilerinize çok daha fazla ürün sunabiliyorsunuz. Sunduğunuz ürünlerin açıklamalarını ve tanıtımlarını daha ayrıntılı bir şekilde verme fırsatını yakalayabiliyorsunuz.

Ürünleriniz için herhangi bir stok yapmanıza gerek kalmıyor. Bu sayede stok için verilmesi gereken paradan kurtulabiliyorsunuz. E-ticaret sayesinde birçok konuda artı sağlamanız yüksektir. Bir mağazaya göre daha hızlı satış işlemi gerçekleştiğinden kitleler tarafından daha fazla tercih edilebiliyorsunuz. Günümüz internet dünyasının vazgeçilmesi olan e-ticaret sayesinde çok daha fazla satış yapabilme imkanı buluyor ve bu satışları daha rahat şekilde takip edebiliyorsunuz.

E-Ticaret Dezavantajları

Günümüz dünyasında e-ticaret ne kadar tercih edilse de bazı durumlarda dezavantaja da sahip. Bu dezavantajlar arasında ürünleri görmeden almak veya dokunmadan almak daha az güvenilirlik sağlıyor. Bu sebepten dolayı bazı kişiler e-ticaret siteleri yerine mağazaları tercih edebiliyor. Ürününüzle alakalı daha az güvenilirlik oluşması, en büyük dezavantajlar arasında yer alıyor.

Uzaktan satış aşamasında kargo kullanmak zorundasınız. Bu durum ürün teslimi için bazı zamanlarda sıkıntı yaratabiliyor. Kargonun geç gelmesi, kargo bekleme zorunluluğu, müşterilerin e-ticaret sitelerinden alışveriş yapmasını engelleyebiliyor. Kargo sırasında oluşabilecek hasarlarda e-ticaret sitesinden alışveriş yapmanın dezavantajları arasında yer alıyor.

Günümüz dünyasında e-ticaret siteleri arasında büyük bir rekabet var. Bu rekabet ortamına uyum sağlamak bazen zor olabiliyor. Müşteriler, e-ticaret alışverişlerinde rahatlıkla karşılaştırma yapabiliyor. Daha uygun fiyat veya daha hızlı kargo gibi durumlar tercih edilmemenize neden olabiliyor. Bu yüzden rekabet ortamının iyi bir şekilde takip edilmesi gerekiyor.

Bu sebeplerden dolayı e-ticaret ortamı bazı zamanlarda zorlu olabiliyor. Fa Creative olarak bu zorlu rekabet ortamında sitenizin dijital pazarlama uzmanlarımızla daha çok tercih edilmenizi sağlıyoruz. İstanbul e- ticaret sitesi için sağladığımız dijital pazarlama uzmanlarımızın iyi stratejileri sayesinde rekabet alanında daha iyi olabilirsiniz. Böylece daha iyi kitlelere ulaşarak iyi bir e-ticaret ortamı oluşturabilirsiniz.

E-ticaret Sitesi Fiyatları

E-ticaret sitesi kurmak istediğinizde en fazla merak edilen konu e-ticaret sitesi kurmanın maliyeti oluyor. E-ticaret kurma fiyatları, değişiklik gösterebiliyor. İstediğiniz sitenin nasıl olacağına göre e-ticaret fiyatları değişiklik gösteriyor. Bu konuda belirli paketler bulunuyor. Bu paketlerden de yararlanarak e-ticaret sitenizi kurabilirsiniz.

E-ticaret fiyatları sitenizin nasıl olacağına göre değişiklik gösteriyor. Bunun nedeni fiyat belirlemesinde var olan faktörlerden kaynaklıdır. E-ticaret sitesi için fiyatlar, sitenin altyapı özelliklerine göre ve tasarım özelliklerine değişiklik gösteriyor. Bunun yanında teknik destek ihtiyaçları, başka bir siteden XML çekmesi, ziyaretçi sayısının sunucuyu ne kadar etkileyici de fiyat belirleme de etkenler arasındadır.

Fiyatların belirlenmesinde projenin ne kadar sürede hazırlanacağı ve durağan mı yoksa gelişen bir proje mi olduğu da etkilidir. Hedef kitlenin bu siteleri ne kadar araştırdığı, müşterinin rakip firmalardan aldığı fiyat teklifi de e-ticaret sitesi kurmanın maliyetini etkiliyor. Yazılım ajanslarının ellerindeki işlere göre fiyat biçmesi de fiyatların değişkenliğini etkiliyor.

İstanbul e-ticaret sitesi için FA Creative olarak en uygun fiyatlarla e-ticaret sitenizin kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Sitenizin gelişmesi gerektiğinde de uygun fiyat tarifeleri sunarak müşterilerimize destek veriyoruz. Verdiğimiz profesyonel hizmet sayesinde müşterilerimizin istediği tasarımı gerçekleştiriyoruz. E-ticaret sitenizin sürekli gelişmesi için hizmet sağlıyoruz. Dijital pazarlama uzmanlarımızla birlikte e-ticaret sitenizin rakip analizini iyi şekilde yapıyor ve yeni stratejiler geliştiriyoruz. Firmamıza ulaşarak kurmak istediğiniz e-ticaret sitesini profesyonel bir şekilde kurulmasını sağlayabilirsiniz.

× WhatsApp Teklif İste