Hizmetlerimiz

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal kimlik firmanızın ve markanızın bir bakışta  müşteriler tarafından tanınması ve duruşunuzu temsil eden çalışmalar bütünüdür. Kurumsal kimlik günümüzde dijital teknoloji ortamında profesyonel olarak nasıl göründüğünüzü göstererek daha güvenilir marka olduğunuzun göstergesidir. Temel olarak firma adı ve logo baz alınır ve buna göre kimliğiniz şekillenir. Markanız için Kurumsal kimlik ile ilgili çalışmalarda bizler ayrıntılı analiz ile doğru ilerlemeyi hedefliyoruz.

Logo Tasarım

Profesyonel Logo Tasarımı Logo tasarımı yapılırken Markayı en iyi şekilde temsil edecek olan fikirlere yoğunlaşılır. Bu fikirler yenilikçi tasarımlar ile desteklenir.

Web Tasarım

Günümüz teknolojisinde olmazsa olmazlardan yapılması artık zorunlu hale gelmiş olan web sitesi firmanızın dijital ortamdaki temsilcisi ve adresidir. Firmanız ve markanız için en iyi web tasarım yapılması doğru seçenekler belirlenmesi oldukça önemlidir. Fa Creative olarak Marka isminiz, Logonuz baz alınarak, analiz yaparak en doğru web tasarım seçeneğini belirliyoruz.

Web Yazılım

Yaratıcılığa bir tutam da rasyonel veriler katarak, markalar için vizyonlar geliştiriyor, hizmetlerimizle markalara ve topluluklara ilham oluyoruz.

E-Ticaret

Elektronik ticaret ve e-ticaret firmaların ve bireylerin internet üzerinden bir şeyler alıp satmalarını sağlayan bir iş modelidir. E-ticaret ana pazar segmentlerinin dördünde de faaliyet göstermektedir. “İşten işe” , “İşten Tüketiciye” , “Tüketiciden Tüketiciye”, “Tüketiciden İşe”. Ürünlerinizin en kolay ve en iyi şekilde göstererek satışlarınızı arttırmanızda destek olalım.

Sosyal Medya Yönetimi ve Reklamları

Sosyal medya yönetimi, sosyal medya izleyicilerini analiz etme ve onlara özel bir strateji geliştirme çalışmasıdır. Sosyal medya profilleri için içerik oluşturma dağıtma, çevrimiçi konuşmaları izleme, etkileyicilerle (influencer) işbirliği yapma, topluluk hizmeti sağlama ve sosyal medyayı izleme, ölçme ve raporlama sürecidir. FA Creative olarak Markanızı üst kademeye çıkaralım.

Google SEO(Arama Motoru Optimizasyonu)

SEO (Arama Motoru Opitimizasyonu) anlamına gelir. Bir arama motorunun organik sıralamasından bir web sitesine hedeflenmiş trafik alma uygulamasıdır. SEO ile ilgili belirli anahtar kelimeler etrafında içeriği optimize etme, yüksek kaliteli içerik oluşturma ve geri bağlantılar oluşturma yer alır. FA Creative ekibi olarak Google’a markanızı en iyi şekilde tanıtalım. Firmanızı ve markanızı  google da üst sıralara çıkararak kitlelere ulaştırıyor hedef kitlenizi yakalamanızda destek oluyoruz.

Google Ads(Adwords)

Tıklanabilir reklamlarının Google’ın arama sonuçlarında görünmesi için belirli anahtar kelimeler için verdikleri Google’ın reklamcılık sistemidir. Google Adwords ile sunulacak reklam genellikle belli limitler içinde kullanacağımız satırlardan oluşmaktadır. Ücretli olarak verilen bu reklamlar İlgi çekici başlık, açıklama satırı ve site alan adında  yapacağımız değişimlerle en iyi verim alınacak hale getirilir. Uygun anahtar kelimelerle müşteri potansiyelinizi beraber yakalayalım.

Profesyonel Fotoğraf Çekimi

Ürünlerinizin; Dergi, tv, sosyal medya, açık hava reklamları ve tüm mecralara uygun fotoğraf çekimlerini yapıyoruz.

– Konsept fotoğraf çekimi

– Beyaz fon çekimi

Tanıtım Filmi

Markanızın kuruluş hikayesini vizyon ve misyonun üretim bilgilerini ve referans projelerinizi yaratıcı bir kurgu ile planlıyor ve video haline getiriyoruz.

Logo Intro Animasyon

Markanızın ve logonuzun hedef kitlenizin algısında yer alması için logonuzu efekt ve ses ile harekete dönüştürüyoruz.

2D-3D Animasyon & Tanıtım Video Hizmetleri

Anlatılacak hikayeye göre en uygun format bulunarak markanızın animasyon ve tanıtım hizmetlerine de destek veriyoruz.

Grafik Tasarım

Grafik tasarım bir görseli geliştirmek bir düşünceyi şekillendirmek bir metni daha iyi şekilde kitlelere iletmek için yapılan  çalışmalar bütünüdür. İki boyutlu ve üç boyutlu olarak tasarlanabilen grafik tasarımda baskı görsel metin ve animasyon hem dijital ortamda hemde dijital olmayan ortamlarda uygulanmaktadır. Markanız için en iyi grafik tasarım örneklerini beraber yapalım.

UI&UX Tasarımı

UI (Kullanıcı Arayüzü) Arayüzün neye benzediğini ve hangi fiziksel özelliklere sahip olduğunu gösterir. “Ürününüzün” ne renk olacağını, bir kişinin parmakla düğmelere basmasının uygun olup olmadığını metnin okunabilir olup olmayacağını vb. Belirler. UX (Kullanıcı Deneyimi) Kullanıcı arayüzünüzle çalışarak elde ettiği deneyimdir. Hedefe ulaşabiliyor mu ve bunu yapması ne kadar kolay veya zor faaliyetlerine bakar. Kullanılabilirliğin görünüm kadar önemli olduğu herhangi bir kullanıcı arayüzünün tasarımıdır. Markanızın kalitesini üst seviyeye çıkarmayı hedefliyoruz.

× WhatsApp Teklif İste